Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 22 w Krakowie

ul. Chmielowskiego 1

Wrzesień w naszej szkole.

Wrzesień to bardzo intensywny miesiąc w naszej szkole:

• 1 września powitaliśmy w naszym gronie uczniów klas pierwszych i Zerówkowiczów. Pasowanie na uczniów wywołało uśmiechy na twarzach dzieci i łezkę w oku Rodziców. Za jednych i drugich trzymamy mocno kciuki.
  • Obchodziliśmy Dzień Kropki i Dzień Chłopaka - dziewczynki stanęły na wysokości zadania i wszyscy chłopcy byli bardzo zadowoleni.
  • W dniach 12 - 16 września odbyła się pierwsza Zielona Szkoła w tym roku szkolnym. Klasa 5a i 6a świetnie się bawiły i integrowały w Rabce.
  • Reprezentacja naszej szkoły zajęła 3 miejsce w Turnieju Piłki Nożnej - jesteśmy z nich bardzo dumni!
  • Nasi nauczyciele poszerzali swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach: „Nauczyciel bliski przyrodzie” i „Pozytywna dyscyplina”.
  • W naszej bibliotece pojawiły się nowości książkowe.
  • Uczyliśmy, poznawaliśmy się, odkrywaliśmy świat i zdobywaliśmy nowe umiejętności; powstały super projekty i piękne prace.

Po więcej zdjęć zapraszamy na nasz profil na FB.